Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Teplárna České Budějovice a.s. » Certifikát AAA

Certifikát AAA

úterý, 11. srpna 2015

 

Budějovická teplárna stále patří mezi nejstabilnější firmy v Česku

Teplárna České Budějovice, a.s. je držitelem certifikátu AAA i pro rok 2019. Ten získala poprvé v roce 2015. Obhájila své postavení mezi tuzemskými firmami s nejvyšším ratingovým hodnocením CZECH Stability Award na stupni AAA (Excelentní)

Páté ocenění v řadě je pro společnost úspěchem. Toto ocenění, na které dosáhne jen zlomek nejkvalitnějších společností v České republice, ukazuje především finanční a nefinanční bonitu analyzovaného subjektu a jeho důvěryhodnost.  

Tisková zpráva:

Městská teplárna se řadí mezi nejstabilnější firmy v Česku

 

 

24. července 2018 získala Teplárna České Budějovice také prestižní ocenění D&B Top Rating®, které je mezinárodně uznávaným hodnocením, vydávaným Bisnode na základě metodiky Dun & Bradstreet. Slouží jako ochrana před potenciálními problémy s peněžními toky. Certifikát je mezinárodně uznáván a potvrzuje obchodním partnerům minimální úroveň rizika při spolupráci s takto oceněnou společností.

D&B Top Rating® mohou získat jen firmy, které si nejvyšší možné hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu udržely nepřetržitě nejméně 12 měsíců v řadě za sebou a nemají závazky déle než 30 dnů po lhůtě splatnosti.

 

 

Více na: http://www.bisnode.cz/produkt/oceneni-aaa/

              https://www.bisnode.cz/produkty/dun-bradstreet/dnb-top-rating/

 

Naposledy upraveno 7.6.2019, 11:59

 
 

Přihlášení

 
 
 
Přihlásit se
 

Hlášení poruch

Hlášení poruch - nonstop

tel.: +420 389 003 222
mob.: +420 729 903 222
e-mail: dispecink@teplarna-cb.cz
 
Nahlásit poruchu
 
 

19.7.2019

Nejsou hlášeny žádné poruchy
 
Historie poruch