Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Teplárna České Budějovice a.s. » Aktuality » Nové Všeobecné obchodní podmínky tepelné energie v Teplárně České Budějovice začnou platit od 1. 2. 2017, co se změní?

Nové Všeobecné obchodní podmínky tepelné energie v Teplárně České Budějovice začnou platit od 1. 2. 2017, co se změní?

 

 
zima tcb 2016

středa, 21. prosince 2016

České Budějovice 21. 12. 2016

Ve Všeobecných obchodních podmínkách tepelné energie byly provedeny zejména změny, které reagovaly na novely energetického zákona a zákona o ochraně spotřebitele.

„Byla upravena terminologie a některé definice, konkrétně například definice neoprávněného odběru nebo odběratele, a zároveň byla spotřebiteli do textu přidána možnost, v souladu s příslušnými ustanoveními uvedeného zákona o ochraně spotřebitele, využít mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a obrátit se na příslušný orgán mimosoudního řešení spotřebitelských sporů,“ říká Eva Krejsová, vedoucí obchodního oddělení.

V oblasti teplárenství je ve smyslu zákona o ochraně spotřebitele určen k řešení spotřebitelských sporů příslušný Energetický regulační úřad v rozsahu působnosti stanovené energetickým zákonem.

 

Nové obchodní podmínky platné od 1. 2. 2017 je možné prostudovat již nyní na našem webu:

Primární síť

Sekundární síť

viz dokumenty ke stažení:

http://www.teplarna-cb.cz/nabidka-sluzeb/dokumenty-ke-stazeni/

 

 

 
 

Přihlášení

 
 
 
Přihlásit se
 

Hlášení poruch

Hlášení poruch - nonstop

tel.: +420 389 003 222
mob.: +420 729 903 222
e-mail: dispecink@teplarna-cb.cz
 
Nahlásit poruchu
 
 

27.3.2017

Nejsou hlášeny žádné poruchy
 
Historie poruch