Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Teplárna České Budějovice a.s. » O společnosti » BOZP » Bezpečný podnik » ◾Získáním titulu Bezpečný podnik snaha o zvyšování úrovně nekončí

Získáním titulu Bezpečný podnik snaha o zvyšování úrovně nekončí

čtvrtek, 16. března 2017

 

Rok 2014 se vyznačoval inovací systému řízení uplatňovaného ve společnosti a také jeho rozšířením o další prvky systému řízení BOZP. Toto vyžadovalo, aby zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci byla věnována stejná pozornost, jako zajišťování požadavků kladených na kvalitu výroby a ochranu životního prostředí, neboli aby se řízení BOZP stalo nedílnou součástí rozhodovacích kroků ve společnosti Teplárna České Budějovice, a.s.

Úseky výroby tepla a elektřiny, údržby, zauhlování a vodního hospodářství musely řešit zvýšená rizika spojená s realizací stavby odsíření zdroje na Novohradské.

Koncem roku 2014 proběhl v rámci společnosti interní audit k ověření plnění požadavků programu Bezpečný podnik.

Na základě provedení posouzení shody zavedeného systému řízení BOZP s požadavky programu Bezpečný podnik bylo konstatováno, že integrovaná politika společnosti je plněna na všech úrovních řízení a promítá se do hlavních i podpůrných procesů, dále že zavedený systém řízení BOZP organizace je shodný s požadavky Programu systému řízení BOZP – Bezpečný podnik.

Společnost dosahuje dobré úrovně BOZP, PO a v oblasti ŽP.

Požadavky v rámci titulu jsou tedy plněny a odpovídají legislativním předpisům, z čehož jednoznačně vyplývá, že trend trvalého zlepšování byl potvrzen ve všech oblastech - BOZP, PO a ŽP, dále také i ve vztazích k zákazníkům společnosti Teplárna České Budějovice, a. s. a občanům města České Budějovice.

Při stávajícím vývoji jsme tedy pro následující období vytvořili dobré podmínky, které nám dávají předpoklad titul Bezpečný podnik znovu obhájit.

Naposledy upraveno 16.3.2017, 13:25

 
 

Přihlášení

 
 
 
Přihlásit se
 

Hlášení poruch

Hlášení poruch - nonstop

tel.: +420 389 003 222
mob.: +420 729 903 222
e-mail: dispecink@teplarna-cb.cz
 
Nahlásit poruchu
 
 

19.7.2019

Nejsou hlášeny žádné poruchy
 
Historie poruch