Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Teplárna České Budějovice a.s. » O společnosti » Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

pátek, 17. dubna 2015

 

Společenská odpovědnost firem (Corporate Social Responsibility, CSR) znamená dobrovolný závazek chovat se odpovědně k prostředí a regionu, v němž společnost podniká. Akciová společnost Teplárna České Budějovice svým přístupem uvádí tuto teorii v praxi.

Společenská odpovědnost se stává důležitou součástí chování a vyžaduje odpovědnost při ekonomických, obchodních a strategických rozhodnutích, což přináší konkurenční výhodu v dobré pověsti a získání důvěry zákazníků. V teplárně proto považujeme CSR za jeden z klíčových faktorů dlouhodobého úspěchu.

Zaměstnanci

„Jen motivovaní a loajální zaměstnanci odvádějí prvotřídní práci“

Chceme mít se zaměstnanci dlouhodobý profesionální vztah založený na otevřené komunikaci a jejich trvalém profesním rozvoji. Základem je profesionalita a týmový duch. Tyto hodnoty očekáváme také od akcí a aktivit, které podporujeme.

Zákazníci

„Bezpečné dodávky za stabilní ceny“

Základní strategií teplárny je poskytovat svým zákazníkům dlouhodobé, spolehlivé a bezpečné dodávky tepelné a elektrické energie za stabilní ceny s pestrou paletou služeb v duchu firemního sloganu Teplo bez starostí.

Charita a sponzoring

„Jsme součástí města“

Charita a sponzoring tvoří nedílnou součást aktivit teplárny na území města České Budějovice.

Podporu směřujeme do sociální oblasti, kultury, sportu, technického vzdělávání, práce s dětmi a mládeží a rozvoje občanské společnosti, dále do oblasti ochrany zdraví a životního prostředí. Sponzorské aktivity se zaměřují také na podporu profesionálního sportu.

Trvale udržitelný zdroj

„Myslíme na budoucnost“

Zavádíme nové postupy a technologie, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. Hledáme možnosti úspor ve všech činnostech a posilujeme bezpečnost a ochranu zdraví svých zaměstnanců při práci. Dlouhodobě přitom uplatňujeme odpovědné a etické chování k sobě navzájem i vůči svému okolí.

 

Představenstvo společnosti

Teplárna České Budějovice, a.s.

 

V Českých Budějovicích, dne 1. 4. 2015

 

 

Naposledy upraveno 17.4.2015, 10:01

 
 

Přihlášení

 
 
 
Přihlásit se
 

Hlášení poruch

Hlášení poruch - nonstop

tel.: +420 389 003 222
mob.: +420 729 903 222
e-mail: dispecink@teplarna-cb.cz
 
Nahlásit poruchu
 
 

19.7.2019

Nejsou hlášeny žádné poruchy
 
Historie poruch