Proč se vyplatí mít dálkové teplo

Nulové investice do vlastní kotelny

S námi šetříte okamžitě, nemalé náklady do vlastní kotelny zůstanou ve vaší peněžence, stejně tak i náklady na pravidelnou údržbu, kontrolu a pravidelné revize.

Nulové náklady na obsluhu

S námi nemusíte řešit obsluhu vlastního tepelného zdroje, její zaškolení, kvalifikovanost, dodržování bezpečnostních předpisů… Rádi vás obsloužíme.

Tradice a moderní současnost

Tradice nás zavazuje k neustálému zlepšování služeb a modernizaci technologií, s cílem zajistit ekologickou výrobu tepla a elektrické energie, jejich konkurenceschopnost a spolehlivou dodávku všem zákazníkům.

Nepřetržitá služba a kompletní servis

O teplo Vašeho domova či firmy se stará tým kvalifikovaných pracovníků 24 hod denně, 7 dní v týdnu, včetně všech svátků. Na zajištění spolehlivosti a kvality dodávky dohlíží NONSTOP dispečink a havarijní výjezdová služba.

Okamžitý přístup k informacím a kontrola nad výdaji

Po přihlášení do našeho elektronického zákaznického systému na našich webových stránkách ihned získáte přehled svých plateb a spotřeb tepelné energie včetně přehledu plánovaných odstávek a oprav sítě dálkového zásobování tepelnou energií.

Partnerské obchodní smlouvy

Nabízíme uzavření obchodní smlouvy o dodávce a odběru tepelné energie a teplé vody pro každého, koho je možné technicky a ekonomicky připojit. To znamená každého, kdo je v dosahu našich rozvodných sítí v lokalitě Českých Budějovic.

Zkušený a kvalifikovaný tým

Naše firma s dlouhou tradicí největšího dodavatele tepla v jižních Čechách nabízí profesionální přístup k vašim otázkám, podnětům a přáním.