1

Termín letní odstávky 2015

pátek, 12. června 2015

Od 24. 6. 2015 do 29. 6. 2015

Ve středu 24. června od 18.00 hodin začíná plánovaná odstávka výrobního zařízení Teplárny České Budějovice, a.s., která potrvá do pondělí 29. června do 10.00 hodin.

Základním cílem této odstávky je provedení řady důležitých revizí a oprav teplárenských zařízení, které nelze provádět za plného provozu a které jsou nezbytné pro další celoroční bezproblémové fungování dodávek tepla a teplé vody. Dodávka teplé vody (TV) nebude nijak omezena, je zajištěna ze špičkového zdroje – výtopny Vráto.

V místech, kde stav zařízení vyžaduje drobné zásahy, nebo tam, kde se provádí plánované opravy teplovodů, výměníkových stanic a přestavba CZT z páry na horkou vodu, budou dodávky teplé vody přerušeny jen na nezbytnou dobu potřebnou pro realizaci práce a v mnoha lokalitách nedojde k přerušení dodávek vůbec.

V případě oprav budou odběratelé (stejně jako během roku) průběžně informováni formou oznámení na webu teplárny www.teplarna-cb.cz, Facebooku www.facebook.com/teplarna a letáků na domech, kterých se přerušení dodávek konkrétně dotýká.

Věříme, že krásné letní počasí, které nás v následujícím období čeká, umožní efektivní využití celého času odstávky k provedení všech potřebných úkonů. Zároveň děkujeme našim odběratelům za pochopení!